ХЕРСОНСЬКИЙ ЯСЛА-САДОК №1
САНАТОРНОГО ТИПУ

ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Н А К А З

м. Херсон

31.03.2020                                                                                                № 25а

 

Про продовження обмежувальних

заходів в ясла-садку

у період карантину

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», на підставі наказу управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації від 27.03.2020 року № 14 «Про продовження обмежувальних заходів у закладах освіти Херсонської області  у період карантину», рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС від 26.03.2020   № 15

 

НАКАЗУЮ:

  1. Продовжити тимчасове призупинення освітнього процесу до 24 квітня 2020 року.
  2. Запровадити гнучкий (дистанційний) режим роботи працівників ясла-садка відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 04 жовтня 2006 року № 359;
  3. Забезпечити проведення відповідними службами закладу комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у ясла-садку.
  4. З 06 квітня 2020 року продовжити організацію освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання.
  5. Затвердити заходи щодо виконання педагогічними працівниками методичної, організаційно-педагогічної роботи.
  6. До 03 квітня 2020 року розмістити на вебсайті ясла-садку освіти графіки проведення консультацій, відеоуроків, тощо для ефективної взаємодії із учасниками освітнього процесу.
  7. Централізованій бухгалтерії при управлінні освіти, здійснити оплату праці працівникам за дні тимчасового призупинення освітнього процесу  відповідно до чинного законодавства.
  8. 8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор ясла-садка                                                    Маргарита ЗАДНЄПРЯНА