Правила електронної реєстрації дітей.

Шановні батьки!

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина виховалася  в дошкільному закладі (далі — ДНЗ) міста, пропонуємо Вам ознайомитися з Правилами електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів міста, інформацією про дошкільні навчальні заклади та Положенням про загальну міську електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів.

Правила електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів міста

Крок 1.Вибір садочка

1. Перш за все, батьки повинні визначитись з номером дитсадка, куди вони хотіли би записати свою дитину.

Для цього необхідно зайти на  сайт управління освіти Херсонської міської ради  ( рубрика „ Навчальні заклади ”, розділ „ Дошкільні навчальні заклади” підрозділ — «Адреси дошкільних закладів» і  ознайомитись зі списком комунальних дитсадків міста та системою дошкільної освіти, Завітати на сайт садочку і переглянути детальну інформацію про заклади та коли і як відбувається набір дітей у групи.

1. Знайдіть на сайті садочку або управління освіти розділ „ Реєстрація до дошкільного навчального закладу ” (http://www.kingad-reg.ftl.kherson.ua).
  2. Перегляньте стан черги у вибраному Вами дошкільному навчальному закладі. Зважте шанс на зарахування Вашої дитини до вибраного закладу. У разі необхідності перегляньте черги в інших близько розміщених садочках і виберіть той, до якого ви будете реєструвати свою дитину.

Крок 2 . Реєстрація дитини до електронної черги:

1. Якщо Ви обрали тип та місце знаходження закладу для Вашої дитини, заповніть реєстраційну форму – заяву (при цьому в електронній заявці необхідно заповнити усі поля, які пропонуються, дані, занесені до форми, доступні лише для вас та завідуючої садочком) вибравши відповідну вікову групу.
  2. Пам’ятайте ! Заяву на зарахування дитини до електронної  черги можна подати лише до одного ДНЗ.
  3. Заповнюйте у заяві пільгу лише при її наявності в момент  реєстрації відповідно до документів про зазначену пільгу, які слід буде надати в садочок при зарахуванні. У разі навмисно внесених некоректних даних до заяви та внесеної некоректно пільги, яка не підтверджується  відповідними документами у період реєстрації, Ви втратите право на зарахування дитини та вимушені будете реєструватися знову у чергу згідно з поточною датою, під час якої виявлено  невідповідність підтверджуючих документів до заяви.
  4. При успішній реєстрації Вашій заявці буде встановлено статус «Очікування). Дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних підстав.
  5. Перегляньте одразу стан черги та перевірте, під яким номером зареєстрована дитина у  вибраному Вами дошкільному навчальному закладі. У черзі  видно кількість дітей, які зареєструвалися  раніше Вас.
  6. При реєстрації Вам приходить відповідний лист на електронну пошту, вказану у формі реєстрації.
  7. Систематично відслідковуйте повідомлення, які надходять на Вашу електронну адресу про зміну статусу щодо зарахування дитини до дитячого садочку та стан черги.

Крок 3. Підготовка до зарахування дитини  у групу дитячого садка.

Крок 4 Процедура зарахування:

1. Направлення дитячої поліклініки.
  2. Копії свідоцтва про народження дитини.
  3. Медичної довідки про стан здоров’я дитини та епідеміологічне оточення, карти профілактичних щеплень (форма № 63), довідки дільничного лікаря.

Зарахування дитини до спеціальної групи для дітей з вадами мови здійснюється за наявності місця у відповідній групі,  витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації Херсонської міської ради та направлення управління освіти Херсонської міської ради.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі у разі її хвороби, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).