«Ми відповідаємо за тих, кого приручили».

ІІІ «Всеукраїнське заняття доброти

«Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

Одним  із  важливих  завдань  є   формування  у  дітей дошкільного віку   гуманного  та  відповідального  ставлення  до  природи  і,  зокрема  до  тварин.

1-2  березня  БФ «Щаслива лапа» за підтримки Міністерства  освіти і науки України запропонував закладам дошкільної освіти долучитись до проведення  «Всеукраїнського  заняття доброти» на тему:

«Гуманне та  відповідальне ставлення до тварин».

Херсонский заклад  дошкільної освіти № 1  долучився до проведення Всеукраїнського Дня доброти.

Девіз  заняття:  «Ми  відповідаємо  за  тих,  кого  приручили».

У  кожній третій українській родині є свої домашні улюбленці, спілкування з якими  дає  багато позитивних емоцій. Виявляється, що чотириногі друзі не тільки приносять радість, але і користь для здоров’я!

Домашні тварини можуть полегшувати  перебіг будь-яких  хвороб, а деякі – виліковувати повністю.     Відомі приклади, коли домашні тварини стають по-справжньому відданими, вірними друзями і незамінними помічниками людини. А також великий  благотворний вплив домашніх вихованців на людину і, особливо на дітей.

Діти на заняттях дізналися,  як  необхідно  піклуватися  про  своїх  домашніх  улюбленців.   Дошкільнята  з  цікавістю  слухали  розповіді  вихователів  про  безпритульних  тварин  та  цікаві  факти  з  їх  життя.

Дні доброти  – це  привід  нагадати   дітям  про  їхню  відповідальність  за  домашніх  тварин,  які  для  багатьох  стали  дійсно  незамінними  членами  сім’ї,  а  також  про  необхідність  допомоги  бездомним  тваринам.

Закликаємо всіх долучайтись до виховання свідомого

та відповідального покоління!

Пропонуємо переглянути  фото звіт:

Ні - безпритульним тваринам!

Мої улюблені тваринки

Тварини наші друзі