День Соборності України !

Ми є діти українські – хлопці та дівчата,

Рідний край наш – Україна, красна і багата.

З’єднуй фарби – жовту й синю –

У гармонію одну:

Хліб дарує людям силу,

Небо – віру і мету!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно — Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві.

У Херсонському закладі дошкільної освіти № 1  з нагоди святкування Дня Соборності України та провели низку  культурно-просвітницьких заходів національно-патріотичного спрямування.

З метою поповнення та поглиблення знань вихованців про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами нашої країни, виховання патріотичного почуття та поваги до державних символів з дітьми були проведені розваги, тематичні заняття, бесіди, виставки поробок : «Україна – єдина країна», що мали на меті виховувати у дошкільників почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі.

Діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави, відгадували загадки, читали вірші, співали пісні,проводили народні ігри.

Ми впевнені, що в тісній співпраці і в дружньому колі зросте гідний громадянин своєї Батьківщини!

IMG_20210113_102832

IMG_20210113_092207