Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою популяризація знань правил дорожнього руху серед дітей  у ЗДО № 1   з 23.11.2020 – 27.11.2020 року пройшов тематичний тиждень безпеки дорожнього руху з теми: «Руху правила єдині – поважати їх повинні»

У  заході прийняли участь  діти молодших, середніх та старших груп садочка.

Протягом тижня діти мали можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки, значення деяких з них. Під час бесід, розглядання ілюстрацій, читання художніх творів, створення ігрових ситуацій дітям надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор з м’ячем, катання на  роликах, велосипеді поблизу дороги. Було роведено конкурс малюнків  «Руху правила єдині – поважати їх повинні».

Для попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей для батьків були виготовлені спеціальні пам’ятки, які допоможуть батькам доступно роз’яснювати дітям правила дорожнього руху і прищеплювати навички правильної поведінки на вулицях і дорогах.