ХЕРСОНСЬКИЙ ЯСЛА-САДОК №1

САНАТОРНОГО ТИПУ ДЛЯ ОСЛАБЛЕНИХ ТА ЧАСТОХВОРІЮЧИХ ДІТЕЙ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Н А К А З

                                                                                                                    м. Херсон

 

від 12.03.2020                                                                                                                                           №18

 

Про запобігання поширенню

коронавірусом 2019-nCoV

в закладах освіти міста

 

Керуючись законами України «Про освіту», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, «Про захист населення від інфекційних хвороб»,   на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусом 2019-nCoV, листів Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154, управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 11.03.2020 № 02-14-813/0/20/323,   рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС від 12.03.2020   № 9,   п.5.2.4 Положення про управління освіти Херсонської міської ради, наказ управління освіти «Про запобігання поширенню коронавірусом 2019-nCoV в закладах освіти міста» №58-Т від 12.03.2020р., лист МОН України «Щодо оплати праці працівників закладів освіти під час призупинення навчання через карантин», з метою упередження загострення епідемічної ситуації в місті

 

НАКАЗУЮ:

 

 1. Тимчасово  призупинити освітній  процес в ясла-садку до 03 квітня 2020 року.
 2. Організувати проведення цільових інструктажів з безпеки життєдіяльності з учасниками освітнього процесу, зокрема з питань пожежної безпеки, поведінки на дорогах і вулицях, на водних об’єктах тощо.
 3. У всіх доступних місцях та на сайтах закладів розмістити пам’ятки профілактичного змісту та  оголошення для батьків.
 4. Забезпечити опанування навчального матеріалу.
 5. Заборонити відвідування закладів освіти здобувачами та проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб.
 6. Під час тимчасового припинення занять забезпечити безперебійне тепло-, енерго-, водопостачання та водовідведення в ясла-садку.
 7. Забезпечити надійну роботу діючих вентиляційних систем та ліквідацію протягів в ясла-садку.
 8. Про факти призупинення тепло -, енерго-, водопостачання закладів освіти, виникнення аварій на опалювальних системах та котельнях, відсутності теплоносіїв від постачальників, відключення від газо- та електропостачання  невідкладно повідомляти управління освіти (тел. 35-42-09). При виникненні аварійної ситуації вживати відповідні заходи.
 9. Забезпечити збереження майна та організувати чергування персоналу. Взяти під особистий контроль роботу сторожів.
 10. У своїй діяльності враховувати наказ управління освіти від 11.03.2020 № 54 –Т « Про вжиття профілактичних  заходів в закладах освіти міста Херсона».
 11. Наказ по закладу  висвітлити на сайті.
 12. Централізованій бухгалтерії при управлінні освіти, здійснити оплату праці працівникам за дні тимчасового  призупинення освітнього  процесу у розмірі середньої заробітної плати, а тих педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за тарифікацією, із розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, з дотриманням при цьому умов чинного законодавства.
 13. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор ясла-садка                                                    Маргарита ЗАДНЄПРЯНА